Home › Ograniczenie kosztów eksploatacji podnośnika koszowego

Ograniczenie kosztów eksploatacji podnośnika koszowego

Koszty prowadzenia działalności gospodarczej mogą zawsze być odpowiednio zoptymalizowane. Bardzo dużą cześć wydatków na prowadzenie firmy usługowej czy produkcyjnej, stanowi utrzymanie linii produkcyjnej, a więc całe zaplecze techniczne – urządzenia i infrastruktura. Niektóre maszyny jak podnośniki hydrauliczne, spotkać można praktycznie wszędzie – od sklepów wielkopowierzchniowych, przez warsztaty samochodowe, na placach budowy kończąc.

Do wykonywania bardzo specjalistycznych zadań projektowane są przeważnie podnośniki koszowe specjalistyczne, z których o wiele łatwiej wykonywać prace – np. przy liniach energetycznych wysokiego napięcia. Podstawowe modele podnośników towarowych czy osobowych z powodzeniem można nabyć w atrakcyjnej cenie, ale oprócz kosztów samego zakupu, urządzenia jak podnośniki generują kolejne koszty.

Ich zasilanie, regularne przeglądy, uzupełnianie materiałów i olejów znikających w trakcie ich użytkowania, a nawet przeszkolenie personelu z obsługi podnośnika – wszystko to koszty, które pojawiają się wraz z jego zakupem.
Dlatego sposobem na ograniczenie kosztów własnych i długoterminowych obciążeń budżetu przedsiębiorstwa, może być wynajęcie, czyli popularny leasing maszyn i urządzeń ciężkich.
Wynajmując czy dzierżawiąc takie urządzenia, firma zyskuje w kilku miejscach:

• możliwość negocjowania warunków finansowych

• elastyczność terminu zobowiązania (ilość miesięcy lub lat leasingu z góry ustalona)

• możliwość pierwokupu urządzenia na preferencyjnych warunkach finansowych już po zakończeniu okresu wynajmu

• przerzucenie sporej części kosztów eksploatacyjnych na drugą stronę

• możliwość uzyskania darmowych dłuższych gwarancji serwisowych, darmowych przeglądów technicznych, profesjonalnej konserwacji

• scedowanie obowiązków ustawowych względem Urzędu Dozoru Technicznego na wynajmującego.
podnosnikwroclaw.pl – wynajem podnośników koszowych

Adres: Grota Roweckiego 27, 52-219 Wrocław

Telefon: +48 795 844 842

Godziny otwarcia: 24/7