Home › Mieszkanie w centrum czy na obrzeżach?

Mieszkanie w centrum czy na obrzeżach?

Zdobycie osobistej nieruchomości, jest dla dużej ilości z nas pragnieniem życia. Nie na darmo rozmawia się o tym, że dofinansowanie spala mocniej niż małżeństwo. Nabycie nieruchomości, zwalnia nas z przymusu comiesięcznego uiszczania dużej ilości zasobów finansowych na czynsze, które w tym momencie w naszym kraju nie należą do niskich. Kupno nieruchomości, nawet przy konieczności zdobycia sporej pożyczki, daje nam pewność inwestycji we własną przyszłość, ponieważ każdorazowy pieniądz ulokowany w nieruchomość w przyszłości z pewnością się zwróci.

Decydując się na nabycie nowoczesnego mieszkania, bierzemy pod uwagę masę czynników.

Bardzo istotnym czynnikiem przy selekcji swojego lokalu jest jego ulokowanie. Naturalnie nadal musimy brać pod uwagę zależność – im mniejsza odległość od centrum tym wyższe ceny.

Jednakże, trzeba namyślić się nad tym, czy mieszkanie ulokowany w centrum jest dobrym pomysłem. Obecnie dominującym trendem, który jest obecny na rynku mieszkaniowym jest selekcja lokalu, w obszarach nieco oddalonych od ścisłego centrum, jednak z rozmaitą infrastrukturą.

Mamy wtedy możliwość korzystać z udogodnień, jakie oferuje nam miejska przestrzeń, ale w tym samym czasie możemy korzystać z uroków licznych miejsc zielonych i rekreacyjnych. Wzorem takiego miejsca są wrocławskie Krzyki. Lokale znajdujące się w tej okolicy cieszą się nadzwyczaj sporą popularnością. Dzieje się tak ze względu na nadzwyczaj komfortową łącznością tej strefy z resztą miasta, ale i sprzyjające warunki przypominające obrzeża miasta.

Na Krzykach znajdują się malownicze parki, stare osiedla willowe, a też obszary sprzyjające rozrywce na świeżym powietrzu.

Mieszkania ulokowane w rejonach Krzyków, niejednokrotnie są bardziej popularne niż te znajdujące się w ścisłym centrum..
Więcej info tu: Dogodne mieszkania na Krzykach