Home › Grochów wcale nie jest niebezpieczny!

Grochów wcale nie jest niebezpieczny!

W każdym miasteczku istnieją terytoria, wokół których nagromadziły się różnego gatunku legendy. Rzeczywiście, w każdej przekazywanej opowieści jest coś z prawdy. Jednak, rzeczywistość zostaje taka, że warunki życia w poszczególnych dzielnicach przekształcają się wraz z ogólnym rozwojem miasteczka i podniesionym poziomem życia, którego wyznacznikiem są dzisiejsze czasy. W Warszawie do takich terenów należy Praga południowa i Grochów. Wiele osób wyobraża sobie te obszary, jako odpychające jezdnie na których mieszczą się wiekowe budynki, a także podupadłe kamienice. Dodatkowym mitem, jest spora przestępczość a także brak stref rozrywkowych.W rzeczywistości za takie opowieści winne są osoby z poza stolicy, którym nigdy nie udało się dostać na prawy brzeg Wisły. Tymczasem mieszkania na Grochowie mają masę zalet. Oto kilka z nich!

Pierwszą zaletą wykupienia nowego lokalu zlokalizowanego na Grochowie lub warszawskiej Pradze, jest bardzo dobra komunikacja z innymi częściami miasta.Jest to dobre rozstrzygnięcie nie tylko dla osób poruszających się samochodem, ale także dla tych, użytkujących komunikacji miejskiej.W tym obszarze mieszczą się dwa ogromne punkty komunikacyjne. Prawobrzeżna Warszawa posiada też bardzo bogatą infrastrukturę edukacyjną. Napotkamy tu liczne szkoły oraz przedszkola, ale także place zabaw oraz strefy rozrywki dla najmłodszych. Kolejnym atutem, jest spora liczba sklepów a także zakładów usługowych.

Na Grochowie z pewnością nie będziemy się nudzić.

Na tym obszarze są zlokalizowane dwa baseny, a także rejony rekreacyjne jak park Skaryszewski czy jeziorko Kamionkowskie. Zakup nowego mieszkania Grochowie zapewni wysoki komfort życia..


<< Poprzedni
Następny >>